درباره ما

اوساکو فایننشال یک شرکت بین المللی متشکل از کارشناسان مجرب در زمینه های تطبیق مالی، مبارزه با پولشویی و پیشگیری از جرائم مالی است. ما با دارا بودن دفاتری در تهران و انگلستان منحصراً بر بازار مالی ایران متمرکز هستیم و رویکردی منعطف، مقرون به صرفه و گام به گام را ارائه می دهیم تا بدین وسیله بانک ها را قادر به تطبیق با استانداردهای شناخته شده جهانی در زمینه مالی کنیم.

تیم ما از کارشناسان شناخته شده بین المللی در زمینه پیشگیری از جرائم مالی و اقدامات حیاتی در فرایند شناسایی مبارزه با پولشویی و احراز هویت مشتریان تشکیل شده است و تجارب گسترده ای درحوزه مبارزه با پولشویی و احراز هویت و شناسایی دقیق مشتریان در مراکز مالی مهم اروپا و خاور دور (از جمله لندن، هنگ کنگ و توکیو ) دارد.

برخلاف بسیاری از شرکت های بزرگ مشاوره و حسابرسی بین المللی، ما از یک سیاست واحد استفاده نمی کنیم. در دنیای ما هیچ دو بانکی مثل هم نیستند .در واقع، ما به مشتریان خود برای پروژه هایشان، رویکردی مقرون به صرفه و مخصوص خود آنها ارائه می دهیم. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا آنچه را که به واقع مورد نیازتان است پیدا کنیم و شما را مرحله به مرحله در بخشی از این مسیر یا تمام آن هدایت خواهیم کرد.

شرکت اوساکو فایننشیال بعنوان بخشی از گروه بزرگ اوساکو تعهد دارد به سازمانها و موسسات مالی در انجام فعالیت موثر با شفافیت تمام به منظور نیل به اهداف قانونی کسب و کارشان کمک کند.این موارد جملگی اساس و زیربنای اعتماد مشتریان به ما بوده و از صمیم قلب باور داریم “اعتماد” بزرگترین سرمایه ی هر کسب و کاری است.

صاحب امتیاز

  • null

    خانم لیلا کشتیبان

    صاحب امتیاز